Врачунари на дар

У школи „Краљ Петар II Карађорђевић“ уручени су први врачунари новој генерацији врачарских трећака. „Као и ваши старији другари и ви сада добијате сопствени персонални рачунар, популарни врачунар. Можете га користити за учење, за игру, за стицање нових вештина и знања. На нама старијима је да поправљамо и сређујемо школе, да купујемо рачунаре и стварамо друге услове да будете равноправни у знању са вашим вршњацима из развијених европских земаља. На вама, нашим врачарским трећацима је да учите, будете вредни, да искористите врачунаре као нова учила, да будете најбољи ђаци у генерацији“ – поручио је заменик председника општине Александар Ивановић. Александар Ивановић је заједно са чланицама и чланом Већа Александром Јовановић, Мирјаном Митровић и Небојшом Милићевићем свим ученицима трећег разреда ове школе показао како могу користити сопствени рачунар и у школи и код куће, уз позив да га чувају, јер ће га користити до завршетка основне школе.