Фото галерија

Јавни час фудбала за девојчице

Европски дан језика

Предавање о болестима зависности

Докторка Љубица Дошен одржала је предавање за ученике седмог разреда на тему Здравствено васпитање- Болести зависности.
Угледни час III1

25.2.2015. угледни час и час додатне наставе са учитељицом Вањом Милојевић
Свети Сава школска слава

Посета Хемијском факултету

Београд се воли зелено

31.10.2014. Одабрани ученици 6. разреда, заједно са наставницом биологије, учествовали су у горанској радионици у оквиру пројекта „Београд се воли зелено“ коју је реализовао Покрет горана Београда. Ученици су имали прилике да се упознају са: пошумљавањем, значајем шума, озелењавањем, Парком пријатељства, Топчидерским парком, Ратним острвом, акцијама и активностима које организује Покрет горана Београда.
Колач ситан за основну школу у Текији битан

10.10.2014. Ученици наше школе су, већ традиционално, учествовали у хуманитарној акцији коју је организовало удружење „Пријатељи деце Врачара“. Овај пут акција је носила назив „Колач ситан за основну школу у Текији битан“. Били су вредни и сакупили су новац који су приложили за помоћ другарима у Текији.
Немачка школа

Натстава у природи, Златибор 2014