Угледни час III1

Свети Сава школска слава

Посета Хемијском факултету

Београд се воли зелено

31.10.2014. Одабрани ученици 6. разреда, заједно са наставницом биологије, учествовали су у горанској радионици у оквиру пројекта „Београд се воли зелено“ коју је реализовао Покрет горана Београда. Ученици су имали прилике да се упознају са: пошумљавањем, значајем шума, озелењавањем, Парком пријатељства, Топчидерским парком, Ратним острвом, акцијама и активностима које организује Покрет горана Београда.
Колач ситан за основну школу у Текији битан

10.10.2014. Ученици наше школе су, већ традиционално, учествовали у хуманитарној акцији коју је организовало удружење „Пријатељи деце Врачара“. Овај пут акција је носила назив „Колач ситан за основну школу у Текији битан“. Били су вредни и сакупили су новац који су приложили за помоћ другарима у Текији.
Немачка школа

Натстава у природи, Златибор 2014

Маскенбал и вашар

Златибор 2014.

Наша школа била је једина београдска школа која је учествовала на 16.Међународном фестивалу дечије рекреације-Златибор 2014. Представници одељења 5-1, 5-2, 6-2 и 7-2 у пратњи учитељице Аните Мишковић и наставнице Нирване Ћућуз провели су 6 прелепих сунчаних дана уз спортско-рекреативне садржаје. Школа је имала две такмичарске екипе. Врачар 1: Анђела Мартић, Катарина Родин, Мина Митић, Ива Петровић, Маша Радуновић, Ана Ерак, Исидора Ивановић, Немања Николић, Лука Кекић, Благоје Тодоровић Врачар 2 ( екипа која је заузела одлично 4.место у конкуренцији од 19 екипа ): Теа Јанковић, Катарина Ивановић, Теса Марковић, Ина Шпања, Мина Грубач, Анђела Љубенковић, Мима Пековић, Стефан Јовановић, Филип Ерак, Алеска Влаисављевић. Честитамо и надамо се да ћемо следеће године постићи још бољи успех!
Учионица под отвореним небом