Education template  

Консултације

ТЕРМИНИ ДОПУНСКЕ/ДОДАТНЕ НАСТАВЕ


Термини за консултације за ученике који прате наставу од куће путем програма РТС-а

Одељење: II2
Учитељица: Јасмина Паучковић
Термин за консултације: петак  9:50-10:40


Одељење: II3
Учитељица: Анита Мишковић
Термин за консултације: среда 11:30-12:00


Одељење: II5

Учитељица :Ана Белић
Термин за консултације: среда од 10.45 до 11.30
Термин за консултације за енглески језик : петак  од 12.45 до 13.15


Одељење: III1
Учитељица: Taтјана Банковић
Термин за консултације:среда  9:55-10:40


Одељење: III2
Учитељица: Јелена Ћук
Термин за консултације:среда  9:05-9:35


Одељење: III4
Учитељица: Невена Борић
Термини за консултације:среда 9:00-9:30 и петак 11:00-11:30


Одељење: IV1
Учитељица: Оливера Ђурђевић
Термин за консултације: понедељак 10:45-11:30


Одељење: IV2
Учитељица: Вера Живановић
Термини за консултације: уторак  11:00-11:30 и четвртак 9:10- 9:40


Одељење: IV3
Учитељица: Мирјана Дупало
Термини за консултације: понедељак од 9:10 до 9:55


ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ НАСТАВУ ПОХАЂАЈУ ОНЛАЈН

Име и презиме предметног наставника Термин консултација
Марија Радовановић Дачић  -  српски  6/1, 6/2, 6/3 понедељком од 13:15
 8/1 петком од 13:15
Лидија Марковић   -  српски  Понедељком од 13:00 и за време 4. часа
 среда од 13:00
Марина Глинос  -  српски  Понедељком од 13:00
 
Ивана Поповић  -  математика  8. разред понедељком  од 15:20
 6. разред уторком од 15:20
Симонида Драгаш  -  математика  5. разред четвртком од 14:35
 7. разред петком од 15:55
Јована Продановић   -  математика и
                                          информатика
 Уторком од 14:30
 Четвртком од 14:00
Наташа Ковачевић  -  енглески  8/1 четвртком од 14:00
Сара Покрајац  -  енглески  6/2 понедељком од11:35
Ивана Мракић  - енглески  7. разред, 8/2. 8/3 средом од 15:20
 Петком од 5/1, 5/2, 6/1, 6/3 од 15:55
Бојан Филиповић  -  немачки  5. разред уторком од 14:30 и
 Петком од 15:20
Јелена Јошић   -  немачки  6. разред четвртком од 15:55
 7. разред петком од 14:00
 8. разред петком од 15:20
Милан Чоловић  -  историја
 
 5. и 6. Разред средом  од 14:30
 7. и 8. разред уторком од 16:30
Валерија Булатовић  -  географија
 
 петком  од 13:30
Маријана Јовановић  -  биологија  5. разред четвртком од 15:20
 6/2 средом од 15:20
 7.разред средом од 15:50,
 8. разред петком од 13:30
Слађана Шћепановић  -  биологија
 
 6/1, 6/3 петком од 14:30 и од 15:30
 
Луција Лалицки  - физика
 
 четвртком од 13:30
Марија Тодоровић  - хемија
 
 7. разред уторком од 12:55
 8.разред уторком од 13:30
Нирвана Ћућуз  -  ликовно
Млађан Василевски  -  музичко
 
 четвртком од 15:55
 (наизменично ликовно и музичко сваке друге недеље)
Невена Његован  -  физичко  уторком  од 15:30
Иван Нецин  -  физичко  уторком од 15:55
Никола Вранешевић  -  техника и технологија
 
 5. разред четвртком од 14:35
 6. разред средом од 14:35
 7. разред петом од 14:00
 8. разред петком од 14:35

Пројекат Наша Школа (nasaskola.rs) © Академија Филиповић
Нека права задржана. Администратори школа су одговорни за објављени садржај