|
Термини отворених врата
Термини отворених врата за наставнике, школска 2023/24 година
Наставник
|
Предмет
|
Термин
|
Валерија Булатовић
|
географија
|
четвртак, 2. час
|
Маја Марковић Ђокић
|
географија
|
понедељак, 14:15
|
Мирјана Хрваћанин Грастић
|
хемија
|
среда, 4. час
|
Луција Лалицки
|
физика
|
четвртак, 3. час
|
Ивана Мракић
|
енглески језик
|
понедељак, 4. час
|
Ивана Поповић
|
енглески језик
|
среда, 6. час
|
Александра Ивановић
|
енглески језик
|
среда, 5. час
|
Иван Нецин
|
физичко
|
среда, 5. час
|
Немања Младеновић
|
физичко
|
уторак, 6. час
|
Јована Стишовић
|
физичко
|
четвртак, 5. час
|
Александра Јакшић
|
немачки језик
|
четвртак 11h
|
Урош Васиљевић
|
немачки језик
|
Петак, 2. час
|
Марина Глинос
|
српски језик
|
среда, 3. час
|
Марија Радовановић-Дачић
|
српски језик
|
петак, 2. час
|
Ана Николић
|
српски језик
|
четвртак, 4.час
|
Милан Лукић
|
српски језик
|
среда, 4. час
|
Маријана Јовановић
|
биологија
|
петак, 3. час
|
Весна Милошевић
|
биологија
|
понедаљак, 5.час
|
Милан Чоловић
|
историја
|
петак, 4. час
|
Драгана Мириловић Рвовић
|
историја
|
четвртак, 2. час
|
Александра Станковић
|
музичко
|
четвртак, 4 час
|
Никола Вранешевић
|
техника и технологија
|
среда, 2. час
|
Весна Новаковић
|
техника и технологија
|
четвртак, 6. час
|
Нирвана Ћућуз
|
ликовно
|
понедељак, 2. час
|
Јагош Милошевић
|
математика
|
уторак, 4. час
|
Анка Вучинић
|
математика
|
уторак, 4. час
|
Симонида Драгаш
|
математика
|
среда, 2. час
|
Ања Пејчић
|
математика
|
четвртак, 4. час
|
Стеван Иванковић
|
информатика
|
уторак, 3. час
|
Зорана Срдић
|
верска настава
|
петак,5 час
|
Маријана Богојевић
|
грађанско васпитање
|
петак,14:55
|
Ивана Дасовић
|
грађанско васпитање
|
четвртак, 1. час
|
Термини отворених врата за наставнике разредне наставе, школска 2023/24 година
Учитељ
|
Термин отворених врата
|
Катарина Љуботина
|
понедељак 1. час
|
Јасмина Паучковић
|
уторак 2. час
|
Анита Мишковић
|
среда 3. час
|
Марија Обрадовић Љубеновић
|
среда 1. час
|
Ана Белић
|
уторак 3. час
|
Татјана Банковић
|
уторак 4. час
|
Јелена Ћук
|
уторак 5. час
|
Наташа Михајловић
|
петак 3. час
|
Невена Борић
|
петак 2. час
|
Тамара Срећковић
|
уторак 4. час
|
Кристина Јовановић
|
среда 5. час
|
Мирјана Дупало
|
четвртак 2. час
|
Милица Дурковић
|
среда 3. час
|
Вања Милојевић
|
|
Даница Бабић
|
понедељак 1. час
|
Ивана Милинковић
|
четвртак 3. час
|
Ивана Миленковић
|
Понедељак 3. час
|
|
|