|
Распоред отворених врата
Термини отворених врата за наставнике разредне наставе, школска 2023/24 година
Учитељ |
Термин отворених врата |
Катарина Љуботина |
понедељак 1. час |
Јасмина Паучковић |
уторак 2. час |
Анита Мишковић |
среда 3. час |
Марија Обрадовић Љубеновић |
среда 1. час |
Ана Белић |
уторак 3. час |
Татјана Банковић |
уторак 4. час |
Јелена Ћук |
уторак 5. час |
Наташа Михајловић |
петак 3. час |
Невена Борић |
петак 2. час |
Тамара Срећковић |
уторак 4. час |
Кристина Јовановић |
среда 5. час |
Мирјана Дупало |
четвртак 2. час |
Милица Дурковић |
среда 3. час |
Вања Милојевић |
|
Даница Бабић |
понедељак 1. час |
Ивана Милинковић |
четвртак 3. час |
Ивана Миленковић |
Понедељак 3. час |
Распоред звоњења 1-4 разред
|
ЧАС |
ВРЕМЕ ТРАЈАЊА |
1. |
8.00-8.45 |
2. |
8.50-9.35 |
ВЕЛИКИ ОДМОР |
20 минута |
3. |
9.55-10.40 |
4. |
10.45-11.30 |
|
6. |
12.25-13.10 |
Термини отворених врата за наставнике, школска 2023/24 година
Наставник |
Предмет |
Термин |
Валерија Булатовић |
географија |
четвртак, 2. час |
Маја Марковић Ђокић |
географија |
понедељак, 14:15 |
Мирјана Хрваћанин Грастић |
хемија |
среда, 4. час |
Луција Лалицки |
физика |
четвртак, 3. час |
Ивана Мракић |
енглески језик |
понедељак, 4. час |
Ивана Поповић |
енглески језик |
среда, 6. час |
Александра Ивановић |
енглески језик |
среда, 5. час |
Иван Нецин |
физичко |
среда, 5. час |
Немања Младеновић |
физичко |
уторак, 6. час |
Јована Стишовић |
физичко |
четвртак, 5. час |
Александра Јакшић |
немачки језик |
четвртак 11h |
Урош Васиљевић |
немачки језик |
Петак, 2. час |
Марина Глинос |
српски језик |
среда, 3. час |
Марија Радовановић-Дачић |
српски језик |
петак, 2. час |
Ана Николић |
српски језик |
четвртак, 4.час |
Милан Лукић |
српски језик |
среда, 4. час |
Маријана Јовановић |
биологија |
петак, 3. час |
Весна Милошевић |
биологија |
понедаљак, 5.час |
Милан Чоловић |
историја |
петак, 4. час |
Драгана Мириловић Рвовић |
историја |
четвртак, 2. час |
Александра Станковић |
музичко |
четвртак, 4 час |
Никола Вранешевић |
техника и технологија |
среда, 2. час |
Весна Новаковић |
техника и технологија |
четвртак, 6. час |
Нирвана Ћућуз |
ликовно |
понедељак, 2. час |
Јагош Милошевић |
математика |
уторак, 4. час |
Анка Вучинић |
математика |
уторак, 4. час |
Симонида Драгаш |
математика |
среда, 2. час |
Ања Пејчић |
математика |
четвртак, 4. час |
Стеван Иванковић |
информатика |
уторак, 3. час |
Зорана Срдић |
верска настава |
петак,5 час |
Маријана Богојевић |
грађанско васпитање |
петак,14:55 |
Ивана Дасовић |
грађанско васпитање |
четвртак, 1. час |
Распоред звоњења 5-8 разред
|
ЧАС |
ВРЕМЕ ТРАЈАЊА |
1. |
9.00-9.45 |
2. |
9.50-10.35 |
ВЕЛИКИ ОДМОР |
20 минута |
3. |
10.55-11.40 |
4. |
11.45-12.30 |
|
6. |
13.25-14.10 |
|
|