Родитељи опрез - борба против наркоманије

Датум: 31. Januar 2019 21:03 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
предавања за родитеље на тему наркотика, раног препознавања промена понашања код деце и борбу против тог зла, под називом "Родитељи орез"  (грубљи назив Од почетника до покојника), сматрамо веома битним и зато вас позивамо да их обавезно посетите и одслушате.
Предавања под покровитељством Општине Врачар води Господин Ламбе Ђоријелевски, дугогодишњи борац против наркоманије у оквиру МУП-а.

Распоред предавања је следећи:
уторак    19.02.2019.  18ч  за родитеље деце 5 разреда, (други радни дан II полугодишта)
среда     20.02.2019.  18ч  за родитеље деце 6 разреда,
четвртак 21.02.2019. 18ч за родитеље деце 7 разреда,
петак      22.02.2019.  18ч  за родитеље деце 8 и 4 разреда.

Уколико некоме од родитеља не одговара предложени термин, слободно може посетити предавање у другом термину.

Такође на предавања позивамо и родитеље деце нижих разреда јер никад није рано сазнати како се борити против наркоманског зла јер дилери неретко ангажују и малу децу као курире а касније их увлаче дубље у проблем.

Пожељно је и да супружници дођу заједно!
Предавања ће се одржавати у зборници/библиотеци на првом спрату наше школе.

Родитељи, молимо вас да прескоите изговоре и предавању присуствујете у што већем броју ради здравља и безбедности ваше и наше деце.

Хвала вам