Родитељи ОПРЕЗ - борба против наркоманије

Датум: 12. Mart 2019 20:24 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,

предавања за родитеље на тему наркотика, раног препознавања промена понашања код деце и борбу против тог зла, под називом "Родитељи орез"  (грубљи назив Од почетника до покојника), сматрамо веома битним и зато вас позивамо да их обавезно посетите и одслушате.
Предавања под покровитељством Општине Врачар води Господин Ламбе Ђоријелевски, дугогодишњи борац против наркоманије у оквиру МУП-а.

Нови термини предавања су:
Петак 15.03.2019. у 18ч за родитеље ученика V и VI разреда и

Понедељак 18.03.2019. у 18ч за родитеље ученика IV, VII и VIII разреда.

Уколико неко није у могућности да дође у предвиђеном термину, слободно може да искористи други термин. Родитељи ученика I, II и III разреда могу доћи у било ком термину.

Такође на предавања позивамо и родитеље деце нижих разреда јер никад није рано сазнати како се борити против наркоманског зла јер дилери неретко ангажују и малу децу као курире а касније их увлаче дубље у проблем.

Пожељно је и да супружници дођу заједно!
Предавања ће се одржавати у зборници/библиотеци на првом спрату наше школе.

Родитељи, молимо вас да прескоите изговоре и предавању присуствујете у што већем броју ради здравља и безбедности ваше и наше деце.

Хвала вам