Новогодишњи и Божићни празници и конкурс за најбољу фотографију

Датум: 28. Decembar 2019 14:19 Категорија: Новости

Поштована децо и родитељи,

желимо вам да се лепо проведете и одморите за време празника.

Прочитајте неку лепу књигу, стекните нове пријатеље, упознајте крајеве које до сада нисте посетили и то све обавезно поделите са нама када се вратите у школске клупе.

Молимо Вас да ваше телефоне употребите за нешто лепо.
Фотографишите и овековечите догађаје, пределе и све што вам се свиђа за време овог малог распуста а када се вратите у школу, ваше фотографије ће учествовати на школском конкурсу.

Најбоље фотографије ће учествовати на изложби а ви ћете гласати и одлучити која ће победити као најбоља школска фотографија.

Уколико желите, можете направити и кратке филмове па ћемо и од њих направити видео конкурс.

Зато телефоне и фото апарате узмите у руке, будите креативни и крените у акцију.

Пријаву, фотографије и кратке филмове за конкурс можете послати кликом на маил адресу [email protected]

Уз фотографије и филмиће пошаљите:
- име и презиме ученика
- одељење
- назив фотографије / филма

Молимо Вас да по једном ученику пошаљете највише једну фотографију и један кратак филм.
Рок за слање материјала је 17.01.2020.

Први радни дан је 08.01.2020.
До тада уживајте у мини распусту!

Срећин празници