Обогаћени једносменски рад

Датум: 07. Mart 2020 00:30 Категорија: Новости

Позвали смо родитеље да нас посете 05.03.2020. и погледају резултате активности у оквиру Програма обогаћеног једносменског рада.

Кликом на Прочитај можете видети више фотографија и филмова које приказују како је прошла презентација ових програма.

Настављамо са још више ентузијазма и уз пуну подршку родитеља.

Показали смо родитељима где смо до сада путовали и шта смо научили у оквиру пројекта обогаћени једносменски рад.

Радионицу води наставница енгеског језика Сара Покрајац.

05.03.2020.
Позвали смо родитеље и похвалили им се нашим радовима и свиме што смо до сада научили у радионицама у оквиру пројекта обогаћеног једносменског рада.

Радионицу води наставница ликовне културе Нирвана Ћућуз.

05.03.2020.
Позвали смо родитеље и показали им какве смо до сада експерименте правили и шта смо све научили у оквиру програма обогаћеног једносменског рада.

Радионицу води наставница хемије и биологије Мирјана Хрваћанин Грастић.

05.03.2020.
Позвали смо родитеље и показали им какве смо до сада вежбе радили и шта смо све научили о телу и духу оквиру програма обогаћеног једносменског рада.

Радионицу води наставница физичког васпитања Невена Његован.