Дан школе

Датум: 20. Mart 2020 15:44 Категорија: Новости

Драги наши ученици, родитељи, наставници,

Прва недеља наставе на даљину је прошла. Надам се да све протиче по плану, да нема проблема у преузимању материјала и да одржавате контакт са предметним наставницима и разредним старешинама. Молим вас да наставимо сарадњу у наредном периоду и да не одустајемо. Захваљујем свима на сарадњи, доброј вољи и труду.

Драга децо, учите, радите домаће задатке, читајте, дружите се у оквиру породице и пазите на своје здравље!
  Све ћемо постићи, само треба имати добру вољу и дисциплину.

Сутра нам је Дан школе, али га не можемо прослављати на уобичајен начин. Када ова невоља прође, славићемо!
  Желим вам пуно успеха у новом начину рада, добро здравље, знање, породичну хармонију и одржавање контакта са пријатељима на даљину. Све ће ово проћи, па ћемо се радовати једни другима.

Срећан нам 89. рођендан !

Ваша директор,
Биљана Лазаревски

Наша школа данас слави свој дан - дан када је званично почела са радом 1932. године уз благослов ЊКВ Краља Александра Карађорђевића и Краљице Марије који су школи подарили име њиховог сина престолонаследника Краља Петра ll.