Ђаци прваци - УПИС

Датум: 08. April 2020 19:35 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС ЂАКА ПРВАКА

Поштовани родитељи наших будућих ђака првака, упис у први разред ОШ ће тећи на следећи начин током ванредног стања :

- 1. априла текуће године, на порталу еУправа (www.euprava.gov.rs ) отворена је услуга ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ЗА УПИС У ОСНОВНУ ШКОЛУ, којом се евидентира ваша заинтересованост за упис детета у нашу школу.

- Пошто преко ове услуге искажете интересовање, након дефинисања уписа од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, заинтересованим родитељима ће бити послато електронском поштом обавештење о датуму уписа у школу.

-  Пошто се дефинише датум уписа, на истом порталу еУправа биће омогућена и услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање, која ће вам омогућити да обавите све потребне радње, и упис и тестирање, једним
доласком у школу.

Поштовани родитељи, наша школа је унела у Е - Упис све ученике са друге територије који су се нама пријавили до 1. априла.
Сви које је школа пријавила не пријављују се на портал Е - управе.

(Ако то покушате, добићете информацију да то није могуће јер територијално не припадате школи али не брините, пријавили смо вас)

Портал сада прихвата само исказивање заинтересованости за школу родитеља са општине Врачар, јер сте ви већ децу пријавили до 1. априла.

Све информације о заказивању тестирања добићете благовремено. Пратите наш сајт.

Информације у вези уписа ученика у 1. разред можете добити радним данима од 10:00 до 12:00 на телефоне:

064898 08 43 - секретар школе

064898 08 42 - директор школе