Срећан Ускрс

Датум: 15. April 2020 23:19 Категорија: Новости

Драги наши ђаци, родитељи, бивши и будући ученици, наставници и сарадници,
Желим вам срећан предстојећи празник, добро здравље, расположење и мир. Жао ми је што не можемо славити празник са широм породицом, па и у школи, нашој другој кући, али, важно је да мислимо једни на друге и све ове невоље ће проћи.
     Искрено се надам да ћемо се ускоро видети и славити повратак у леп свакодневни живот и у школу .

Драги ђаци, наставите вредно да радите, до сада сте добијали само описне оцене, а од сада, ваш труд ће се оцењивати и бројчано, сумативно. Зато дајте све од себе! Истрајте! Током празника се одморите и славите са ближњима, па настављамо.

Драги осмаци, знам да је јуче било јако тешко урадити демо тест и да је било техничких проблема. Пробајте наредних дана, вежбајте до 22.04 . Верујем да ћете пробни завршни успешно урадити . Вама је најтеже, али и то ће проћи и уписаћете се у жељене школе. Само храбро!
  Још једном, срећан празник свим верницима! А живот, здравље и знање можемо да славимо сви!

Ваш директор,
Биљана Лазаревски