Важно обавештење за родитеље ученика I разреда

Датум: 21. Avgust 2020 13:41 Категорија: Новости

Драги ђаци прваци, поштовани родитељи, надали смо се повољнијим околностима али се морамо прилагодити постојећим.
Због епидемиолошке ситуације неће бити приредбе поводом поласка у први разред.

Планирамо одржавање родитељских састанака и пријем првака 31.08. 2020. у школском дворишту крај летње учионице.

За више информација и списак деце по одељењима посетите страницу Упис у први разред

Добродошли

Драги ђаци прваци , поштовани родитељи , надали смо се повољнијим околностима , али се морамо прилагодити постојећим . Због епидемиолошке ситуације неће бити приредбе поводом поласка у први разред. Планирамо одржавање родитељских састанака и пријем првака 31.08. 2020. у школском дворишту крај летње учионице .

Молим да на састанак дође само један родитељ као пратња детету како би се окупио што мањи број људи . Свако одељење има свој термин :

16:30 - 1/1  - учитељица  Вања Милојевић
17:00 - 1/2  - учитељица  Даница Бабић
17:30 - 1/3  - учитељица  Ивана Милинковић
18:00 - 1/4  - учитељица  Ивана Миленковић

Све информације о организацији наставе можете прочитати на нашем сајту , све што важи за први циклус укључује и ђаке прваке . Све остале информације добићете на родитељском састанку у писаној форми и од учитељица лично .

ВАЖНО ЈЕ :
- да родитељ који се изјаснио за боравак донесе потврду од послодавца о радном ангажовању оба родитеља са бројем телефона послодавца, како нам је наложено Стручним упутством и преда га учитељици на састанку 31.08.
- ако се родитељ определио за наставу на даљину доноси писмено обавештење о томе и предаје га учитељици 31.08.

Боравак ће бити враћен у стари режим чим се и сама настава врати у редовне околности. До тада, право на боравак има само ученик са писменом потврдом родитеља о радном ангажовању . Таква организација је нужност због малог броја ученика у групама , како у настави, тако и у боравку , због недостатка простора и извршилаца у боравку .

Срећан полазак у школу , драги ђаци прваци !

Учитељице и директор школе