Школска слава

Датум: 25. Januar 2021 15:23 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ

Драги ђаци , поштовани родитељи ,
Ове школске године нећемо прослављати школску славу „ Свети Сава „ у просторијама школе . Епидемиолошка ситуација не дозвољава да на  приредбу позовемо ђаке и родитеље , као ни пријатеље школе . Зато смо одлучили да приредбу одржимо online.

На сајт школе поставићемо линк са литерарним , ликовним радовима наших ученика , снимке рецитатора и хор из предходних година , јер, као што знате , не певамо због вируса .

Позивамо ученике и родитеље да погледају линк и оставе своје коментаре, ако желе.
Надамо се да ћемо следећи Савиндан прославити у школи , весело и свечано, како доликује .

27.01.2021. није наставни дан , те ћете остати код куће , погледати линк , а у договору са старешинама одржати и један час посвећен Светом Сави преко Google Meet . О томе ће вас обавестити старешине .

Свим ученицима и запосленима желим срећну школаску славу , пуно успеха у раду и учењу , као и брз повратак школи без поделе одељења . Да што пре видимо школу пуну ђака и све ученике у својим клупама !

директор школе :Биљана Лазаревски