Школски календар - Измене

Датум: 11. Februar 2022 22:44 Категорија: Новости

Поштовани ,
У прилогу достављамо правилнике о изменама и допунама календара образовно-васпитног рада за школску 2021/2022. годину, за основне  школе, које је донео министар, у складу са препорукама Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа.

У складу са претходним обавештењима све школе су у седмици од 14. до 18. фебруара 2022. године на распусту, а први наставни дан је 21. фебруар 2022. године.

Будући да Тим за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа треба да предложи организационе моделе рада школа који ће се примењивати од 21. фебруара 2022. године, потребно је да се и током наредне седмице достављају подаци о броју заражених. Важно је да родитељи извештавају разредног старешину о евентуалним случајевима заражавања да би се унели тачни и проверени подаци.

Срдачан поздрав,
директор школе ,
 Биљана Лазаревски

- Основна школа - Правилник о календару образовно васпитног рада