Успеси на такмичењима

Географија

Исидора Даниловић 8/2 се пласирала на Републичко такмичење из геогрефије

Биологија
  Вукашин Милићевић 7/1 се пласирао на републичко такмичење.

На оппштинском конкурсу илустрација песама Ђорђа Марјановића, у организацији Културног центра Божидарац, Миа Вукојевић 3/4 освојила је 2.награду, Лена Кнежевић 3/4 освојила је 3.награду.

Ученици одељења III 3, Михајло Дашић, Мартина Јевтић,Андреј Милошевић, Павле Митровић, Анђелка Татић и Урош Тришевић,  освојили су трећу награду на уметничком конкурсу Крв живот значи у организацији Црвеног крста

Јован, Мина, Марија и Филип из одељења IV/2 , освојили су прво место на Општинском такмичењу ,,Шта знаш о Црвеном крсту и давалаштву крви”, и пласирали се на градско такмичење.

Милица Хиндави VI2, Петра Трбовић VI1, Ирина Перовић VI3, Маша Ћојбашић VI3, Ива Николић VI3 на такмичењу из прве помоћи освојили су прво место.

Школско првенство Србије у Џудоу

Луција Павић -2.место на Републичком такмичењу –џудо.

Географија – Градско такмичење

Ђорђе Степановић7/3 –2. место