Важно обавештење

Датум: 13. Mart 2024 13:27 Категорија: Новости

Драги ученици, родитељи, сарадници , пријатељи школе,

У четвртак 21.03.2024. прослављамо Дан школе.  Приредба је планирана за 16.00 у свечаној сали школе. Наши ученици су вредно припремали програм са својим наставницима и радују се доласку гостију.

Четвртак 21.03. 2024. биће наставни дан, али је планирано да одржимо пет часова у трајању од тридесет минута,  организујемо  такмичење из математике „Кенгур” , а да боравак тога дана не прима ученике  због наведених активности и њиховог несметаног одвијања.

У петак 22.03. биће организован пробни Завршни испит за ученике осмог разреда – математика у 12 .00, а у суботу  ученици ће радити пробни завршни из српског језика и изабраног предмета, о чему ћете бити подробније обавештени.
Очекујемо да родитељи подрже своју децу која учествују на приредби и прославе са нама 93 године постојања ОШ „ Краљ Петар II Карађорђевић“.

13.03.2024.
                                                                                                                             Колектив и директор школе