ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЕВАЊУ

Датум: 03. Mart 2014 13:16 Категорија: Новости

Дана 25.02.1014.  године одржано  је  општинско  такмичење у  певању подназивом "Златна  сирена".  Ове  године  домаћин  је  била  Основна  школа  "СветиСава"  и  учествовале  су  све  школе  Врачара,  међу  којима  и  наша.  У  оквирутакмичења  било  је  више  категорија  и  жанрова  музике:  класична  соло  песма,староградска,  српска  народна,  народна  страна,  забавна  поп  музика,  дуети  иквартети.  Представница  наше  школе  била  је  Тара  Богдановић  VI2 и  певала  јепесму од Whitney Houston "All the man that I need" у жанру забавне поп музике и узпратњу  наставника  музичке  културе  у  нашој  школи,  Млађана  Василевског  наклавиру.  Тара је успела да импресионира и жири и публику, и освојила је првоместо на општинском такмичењу и спрема се за градско. Браво за Тару, и срећно удаљем такмичењу!