Општинска такмичења

Датум: 26. Mart 2015 23:29 Категорија: Достигнућа

Ана Ерак, ученица  одељења 82, освојила је 3. место на општинском такмичењу из НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА и пласирала се на градско такмичење које ће се одржати 29.3.2015.

На општинском такмичењу из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА  Ана Ерак и Павле Терзин ученици 82 освојили су 3. место и обезбедили учешће на градском такмичењу.

У ОШ "Синиша Николајевић", 8.3.2015. , одржано је општинско такмичење из ИСТОРИЈЕ. Ђура Јакшић 51 освојио је 2. место а Теодора Даниловић 53и Ђурковић Андреј 63. место.

14.3.2015. одржано је општинско такмичење из БИОЛОГИЈЕ у ОШ "Јован Миодраговић". Награђени ученици наше школе су:
Алекса Бунчић 7- 1. место и пролаз на градско такмичење
Тара Богдановић 7- 2. место и пролаз на градско такмичење
Марија Манојловић 62 - 2. место и пролаз на градско такмичење
Теодора Крстић 6- 3. место
Урош Перић 52 - 2. место и пролаз на градско такмичење
Теодора Даниловић 53 - 2. место и пролаз на градско такмичење
Миодраг Драгићевић 52 - 3. место

На општинском такмичењу из ГЕОГРАФИЈЕ ученик 7Арсеније Арсић освојио је завидно 1. место и учествоваће на градском такмичењу.

Честитамо нашим успешним такмичарима!