Почетак школске године

Датум: 26. Avgust 2022 19:06 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Драги ученици, поштовани родитељи,
Надамо се да сте лепо провели летњи распуст и да сте спремни за нову школску годину.

Настава почиње првог септембра по распореду часова који ће вам разредне старешине
поставити на Google учионице следеће недеље. Настава почиње у 9.00 ч.

На главни службени улаз долазе ученици 2. и 3. разреда, остали ће користити улаз из школског дворишта.

Продужени боравак биће организован од 1.септембра за ученике првог и другог разреда, а од понедељка, 5.09.2022.и за ученике 3. и 4. Радно време боравка је до 17.30 .

Јутарњи пријем у боравак за ученике почиње у понедељак 5.09.2022. у 7.30 у учионици број 16. Ученици који долазе у јутарњи боравак улазе на службени улаз. Пријем у јутарњи боравак организује се искључиво због родитеља чије радно време то захтева.
Ручак за ученике у боравку биће обезбеђен од понедељка када сазнамо број заинтересованих.

Ученици виших разреда наставу прате кабинетски, као и до сада.

Уџбенике за први  разред поделиће разредне старешине 1.09. 2022. јер сви добијају основни комплет бесплатних уџбеника.

Бесплатне уџбенике за ученике који на њих остварују право поделиће разредне старешине од 1. до 8. разреда.

Ученике трећег и четвртог разреда који су преко школе наручивали уџбенике чекаће комплети код учитељица од 1.09.

Ученици виших разреда преузимаће из библиотеке комплете уџбеника које су наручили преко школе од 1.09.2022.

Молимо да родитељи у школу не улазе, већ да своју децу чекају испред школе како бисмо спречили трансмисију вируса и обезбедили ред у ходницима, што ће омогућити безбедност свих ученика .

У школу се улази уз најаву и договор са разредним старешинама .

Први час је одељењска заједница, почиње свечано емитовањем химне, где ћа ученици  добити све потребне информације .
Родитељски састанци биће организовани од 2.09.до 8.09.

Срећан и успешан почетак!

26.8.2022. године
Колектив и директор школе

Обавештење о организацији рада школа од 1.9.2022.

Ђаци прваци

Датум: 24. Avgust 2022 21:21 Категорија: Новости

Невена Лазаревић -Ђак генерације 2022

Датум: 23. Jun 2022 22:38 Категорија: Новости

На свечаној церемонији уручене су најбољим ђацима награде Града Београда
Ђак генерације 2022. у нашој школи је Невена Лазаревић.
Невени и свим свршеним осмацима желимо пуно успеха у даљем школовању.

Ментална аритметика

Датум: 23. Jun 2022 22:24 Категорија: Новости

У недељу 19. јуна 2022. године у Загребу је одржана 6. Међународна олимпијада у Менталној аритметици. Ђорђе Георгиев I 4 освојио је 1. место на писаном тесту и 3. место у менталном рачунању.

Успеси ученика

Датум: 08. Jun 2022 08:07 Категорија: Новости

- Лука Радуловић I/3 је на међународној смотри, републички ниво, "Кенгур без граница" у Крагујевцу, освојио трећу награду.

- Ђорђе Георгиев - успеси на такмичењима

Семинар - Физика

Датум: 02. Jun 2022 22:02 Категорија: Новости

На републичком семинару о настави физике, публикован је рад из методике наставе "Демонстрационе теразије - физика у настави математике"

Пробно тестиранје за 4 и 7 разред

Датум: 02. Jun 2022 11:45 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја  у сарадњи са Заводом за вредновање квалитета образовања и васпитања  реализује активности у циљу остваривања Стратегије развоја образовања и васпитања у Републици Србији до 2030. године и пратећег Акционог плана за период од 2021. до 2023. године, за спровођење Стратегије развоја образовања и васпитања у Републици Србији до 2030. године.

У складу са тим планирана је реализација и организација пробног тестирања за ученике седмог разреда и годишњи тест за ученике четвртог разреда у школској 2021/2022. години.

- Допис - ученици 4 разреда
- Упутство за спровођење тестирања 4 разред

- Допис - ученици 7 разреда
- Упутство за спровођење тестирања 7 разред

Краљевство поезије

Датум: 29. Maj 2022 16:08 Категорија: Новости

Такмичење Краљевство поезије

Ирина Перовић ученица 6/3 освојила је 3. место

Осмаци - Пријемни испити

Датум: 21. Maj 2022 13:01 Категорија: Новости

Начин рада за уторак 17.05.2022.

Датум: 16. Maj 2022 21:06 Категорија: Новости

Поштовани ученици и родитељи,

полиција је у току ноћи прегледала нашу школу и установила да нема експлозивних направа тако да школа може да настави са нормалим радом.

Ученици треба да дођу у школу на редовну наставу по уобичајеном распореду.