Хуманитарна акција

Датум: 10. Mart 2020 10:25 Категорија: Новости

Драги родитељи, пријатељи школе, сарадници.

Боримо се за живот нашег младог Врачарца.

Игор Милинковић је млад момак, студент Математичког факултета и брат наше бивше ученице а садашње учитељице.

Потребна је значајна финансијска помоћ за лечење у Израелу те вас молимо да узмете фиансијско и пропагандно учешће у складу са вашим могућностима.

Акција се води у оквиру хуманитарне фондације Буди хуман и више информаија можете добити кликом ОВДЕ

Хвала вам!

1 место на градском такмичењу

Датум: 10. Mart 2020 10:01 Категорија: Новости

Велики успех ученица наше школе!

Дуња Лазаревић 7-3 и Лана Прица 7-1 освојиле су прво место на градском такмичењу "Златна сирена".

Фото видео конкурс - победници

Датум: 07. Mart 2020 01:16 Категорија: Новости

Фото видео конкурс је завршен 31.01.2020.
Укупно је гласало 598 гласача са обавезом да гласају за једну фотографију и један видео.

Прве три фотографије по броју гласова су следеће:

1. место са 126 гласова освојила је фотографија под редним бројем 21 и називом "Поглед са 2600 метара" од аутора Јеврем Гавриловић 3-2
2. место са 107 гласова освојила је фотографија под редним бројем 16 и називом "Пуфнасти облаци" од аутора Уна Шупут 4-3
3. место са  81 гласом освојила је фотографија под редним бројем 13 и називом "Божићна звезда у Верони" од аутора Андрија Кнежевић 5-1

Прва три филма по броју гласова су следећи:

1. место са 211 гласова освојио је видео под редним бројем 4 и називом "Спуст низ Алпе" од аутора Јеврем Гавриловић 3-2
2. место са 158 гласова освојио је видео под редним бројем 1 и називом "Породица" од аутора Урош Огњановић 4-1
3. место са  80 гласова освојио је видео под редним бројем 5 и називом "Неизвесност" од аутора Лена Ђорђевић 1-2

Честитамо победницима и свим учесницима и желимо им много успеха и напретка у даљем бављењу фотогравијом и филмом.

у наставку кликом на "Прочитај" можете погледати број гласова који је свако од дела добило.

Обогаћени једносменски рад

Датум: 07. Mart 2020 00:30 Категорија: Новости

Позвали смо родитеље да нас посете 05.03.2020. и погледају резултате активности у оквиру Програма обогаћеног једносменског рада.

Кликом на Прочитај можете видети више фотографија и филмова које приказују како је прошла презентација ових програма.

Настављамо са још више ентузијазма и уз пуну подршку родитеља.

Предавања за родитеље - Дроге

Датум: 04. Mart 2020 13:19 Категорија: Новости

Дана 03.03.2020. у организацији општине Врачар одржано је предавање за родитеље на тему Дроге.
Предавач Ламбе Ђорејлијевски је детаљно објаснио симптоме и промене у понашању од почетника до окорелог наркомана у складу са врстом дрога које користи као и начине ослобађања од те пошасти.

Распоред контролних, писмених и додатних активности

Датум: 03. Mart 2020 00:23 Категорија: Новости

Поштовани ученици и родитељи,

објављени су за II полугодиште 2019/2020:

- Распоред контролних и писмених задатака  и
- Распоред слободних активности, допунске наставе, додатне наставе, секције, изборих предмета и припремне наставе

Предавања за родитеље - Секте

Датум: 03. Mart 2020 00:15 Категорија: Новости

Дана 02.03.2020. у организацији општине Врачар одржано је предавање за родитеље на тему Секте.
Предавач Зоран Луковић је детаљно објаснио начин организовања и деловања секти као и начине препознавања промена понашања код деце која могу указати на врбовања и деловања секти на децу.

Предавања на теме "Секте" и "Дроге"

Датум: 01. Mart 2020 22:21 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,

позивамо вас на веома корисна и занимљива предавања за родитеље на тему "Секте" и "Дроге"

Предавање на тему "Секте" ће бити одржано у понедељак 02.03.2020. са почетком у 18 часова. Предавач је Господин Зоран Луковић.
  Предавање је предвиђено за родитеље ученика осмих разреда а добродошли су и сви заинтересовани родитељи.

Предавање на тему "Дроге" ће бити одржано у уторак 03.03.2020. са почетком у 18 часова. Предавач је Господин Ламбе Ђоријелијевски.
  Предавање је предвиђено за родитеље ученика петих разреда а добродошли су и сви заинтересовани родитељи.

Молимо вас да нађете мало времена и дођете у што већем броју и сазнате мнге ствари за злу не требало.

Извештај о посети активности једносменског рада

Датум: 01. Mart 2020 22:04 Категорија: Новости

- Извештај о посети активности у оквиру обогаћеног једносменског рада за прво полугодиште 2019/2020 године

Позив родитељима - радионице обогаћеног једносменског рада

Датум: 01. Mart 2020 21:52 Категорија: Новости

Поштовани родитељи ,
Позивамо вас да 5.03. 2020. посетите наше радионице у оквиру Пројекта обогаћеног једносменског рада. Желели смо да погледате радионице и учествујете у њима ако желите. Ваше мишљење нам је важно за унапређивање ових садржаја.
Поштујући ваше време, организовали смо их у једном дану , и то у следећим терминима :

1. Научни центар у 14:30
2. Јога у 15 :00
3. Уметничка радионица у 15:30
4. Интернационални дан у 16:00
5. Ритмичка гимнастика у  16:30

Са радошћу вас очекујемо,
водитељи радионица Мира Хрваћанин, Маријана Јовановић, Нирвана Ћућуз , Сара Покрајац, невена Његован  и директор школе Биљана Лазаревски