Зимски распуст

Датум: 31. Januar 2019 21:13 Категорија: Новости

Поштована децо, наставници и родитељи,

у петак 1. фебруара 2019. почиње зимски распуст.

Желимо Вам да се добро одморите, лепо проведете и стекнете нова искуства која ћете по повратку у школу поделити са пријатељима.

Уживајте у сваком тренутку распуста!

Први радни дан другог полугодишта је понедељак 25. фебруар 2019.

Школска слава Свети Сава

Датум: 27. Januar 2019 21:45 Категорија: Новости

Драги ученици и родитељи,

и ове године је прослава школске славе Свети Сава била величанствена. Ученици II, III и IV разреда и њихови наставници, приредили су многобројним гостима прелепе рецитале о животу Светог Саве и хорска извођења химне Светом Сави, Дело Светог Саве и Нек свуд љубав сја.

Кликом на Видео снимак можете погледати видео снимак приредбе а више фотографија проширивањем стране кликом на текст "Прочитај" , ипод ових фотографија

Желимо вам среће, знања и мудрости! Срећна слава!

Безбедност деце у саобраћају

Датум: 25. Januar 2019 20:16 Категорија: Новости

У нашој школи је 24.01.2019. одржана манифестација "Безбедност деце у саобраћају".
Тим поводом су школу посетили Горан Весић заменик градоначелника Београда, градски секретар за образовање Славко Гак, председник општине, представници Министарства унутрашњих послова, Секретаријата за саобраћај, Паркинг сервиса.

Уз едукативну представу и песме дечјег хора Чаролија, ученици првог разреда су се подсетили најважнијих саобраћајних правила.

Почетак реконструкције - 25.01.2019.

Датум: 22. Januar 2019 15:34 Категорија: Новости

Поштовани ученици, родитељи и наставници.

Радови на реконструкцији и санацији дела школе почињу 25.01.2019.

Пошто је реч о унутрашњим радовима, ученици ће остати у школи. Биће постављене заштитне ограде, обезбедиће се објекат.

Ученици ће до даљњег, улазити на главни улаз, а деца из вртића и прваци на улаз испод главног.

Моле се ученици и родитељи да поштују правила и упутства, не прилазе заштитним оградама, стрпљиво улазе у школу и слушају упутства дежурних наставника.

Неопходно је да се сви придржавамо правила како би се обезбедило несметано функционисање школе и безбедност ученика и запослених.

Радови ће трајати четири месеца, а након тога ћемо имати боље услове за рад, учење и игру.

Биљана Лазаревски

Успех хора

Датум: 21. Januar 2019 15:54 Категорија: Новости

На Општинском такмичењу "Распевана одељенска заједница", наши трећаци су освојили друго место!

Погледајте наступе: Нек свуда љубав сја  и  Хајде Јано

Семафор - јужни булевар

Датум: 26. Decembar 2018 23:01 Категорија: Новости

Градски секретаријат за саобраћај решио је проблем и ставио у функцију семафор на углу Владимира Карића и Јужног булевара. Секретаријат је реаговао на иницијативу родитеља и школе. Препоручује се  ученицима да избегавају градилиште и прелазе улицу на безбедном месту.

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР

Датум: 21. Decembar 2018 12:16 Категорија: Новости

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР ОДРЖАЋЕ СЕ У НАШОЈ ШКОЛИ 27.12.2018. У ТЕРМИНУ ОД 15-17h.

РАДИОНИЦА: КЉУЧЕВИ ПИСМА

Датум: 19. Novembar 2018 10:26 Категорија: Новости

Конак књегиње Љубице
Ученици шестог разреда су са наставницом ликовне културе упознали ентеријер и историјат конака. Затим су кроз презентацију и разговор упознали развој писма и решавали задатак, преводили на хијероглифе афоризаме Душка Радовића.

слике видети у галерији

"Ризици употребе наргиле"

Датум: 05. Novembar 2018 11:19 Категорија: Новости

31.10.2018. ученици 7/1 и 7/2 разреда одслушали су предавање и видели презентацију на тему: "Ризици употребе наргиле" коју су организовали здравствени радници Дома здравља Врачар.
слике видети у галерији

Манифестација "Златна јесен"