ДАН ШКОЛЕ - ПРОСЛАВА

Литерарни конкурс поводом Дана школе

Датум: 23. Mart 2018 10:16 Категорија: Новости

Тема:

Категорија - нижи разреди:
Нина Нешић III3 ( I место) Авала
Лена Поповић II1 ( II место) Мој Београд
Петра Марић II2 ( III место) Историјска свађа

Категорија - виши разреди:
Тамара Симоновић V2 Београд
Катарина Поповић V2 Београд
Наташа Игњатовић  Београд

ДАН ШКОЛЕ

Датум: 18. Mart 2018 13:55 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици, 21.3.2018. је ненаставни дан. Прослава дана школе почиње у 12:00 у свечаној сали школе.
Позивамо вас да сви заједно прославимо годишњицу најстарије школе на Врачару. Часови за 21.3. биће надокнађени кроз распоред - клизно.

КОНКУРС ДЕЧИЈЕ КАРИКАТУРЕ

Датум: 12. Mart 2018 19:19 Категорија: Новости

На општинском конкурсу дечије карикатуре ,, Мали Пјер,, ученица Исидора Настић 5/2 освојила је трећу награду у категорији старији узраст.
слика

ПОСЕТА МИНИСТРА

Датум: 26. Februar 2018 10:54 Категорија: Новости

Вања Удовичић, легендарни ватерполиста и министар спорта, посетио нашу школу.
слике видети у галерији

Ротари клуб

Датум: 22. Februar 2018 21:17 Категорија: Новости

Ротар клуб, друштвено одговорна група, донирао нашој школи компјутере и штампач. Хвала на посети и донацији.

МОТО

Датум: 31. Januar 2018 12:52 Категорија: Новости

„Знати није довољнио, мора се применити. Хтети није довољно, мора се урадити!“    (Johan Wolfgang Goethe)
РАЗВОЈНИ ПЛАН ШКОЛЕ 2018-2023

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

Датум: 17. Januar 2018 13:03 Категорија: Новости

отворите документ

ВРШЊАЧКИ ТИМ

Датум: 09. Januar 2018 13:19 Категорија: Новости

Активности Вршњачког тима наше школе у првом полугодишту школске 2017/2018. године

Посетили смо часове одељенских старешина и са ученицима разговарали о томе шта је насиље, који облици насиља постоје, како реаговати када си део насилне ситуације (особа над којом се врши насиље или особа која посматра насиље).
У холу наше школе постављен је пано са важним информацијама на ову тему.
У школској библиотеци постављен је сигурни кутак/кутак лепих речи – кутија у коју ученици наше школе могу да убаце папир на којем ће написати проблем који постоји, како би чланови Вршњачког тима могли адекватно реаговати, а такође и да оставе поруке/лепе речи које свако од нас, свакодневно, треба да користи у комуникацији.
Настављамо и у другом полугодишту...
слике видети у галерији

ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 30. Decembar 2017 15:34 Категорија: Новости

Општина Врачар организује манифестацију "Паркић отвореног срца" у Чубурском парку 1.1.2018. Позивају се деца и родитељи да посете манифестацију од 12:00 до 16:00. Украшаваће се новогодишња јелка, организовати радионице, делити слаткиши.
Свим ученицима и родитељима желимо срећне новогодишње и божићне празнике.

директор школе
 Биљана Лазаревски