Срећан Ускрс

Датум: 15. April 2020 23:19 Категорија: Новости

Драги наши ђаци, родитељи, бивши и будући ученици, наставници и сарадници,
Желим вам срећан предстојећи празник, добро здравље, расположење и мир. Жао ми је што не можемо славити празник са широм породицом, па и у школи, нашој другој кући, али, важно је да мислимо једни на друге и све ове невоље ће проћи.
     Искрено се надам да ћемо се ускоро видети и славити повратак у леп свакодневни живот и у школу .

Драги ђаци, наставите вредно да радите, до сада сте добијали само описне оцене, а од сада, ваш труд ће се оцењивати и бројчано, сумативно. Зато дајте све од себе! Истрајте! Током празника се одморите и славите са ближњима, па настављамо.

Драги осмаци, знам да је јуче било јако тешко урадити демо тест и да је било техничких проблема. Пробајте наредних дана, вежбајте до 22.04 . Верујем да ћете пробни завршни успешно урадити . Вама је најтеже, али и то ће проћи и уписаћете се у жељене школе. Само храбро!
  Још једном, срећан празник свим верницима! А живот, здравље и знање можемо да славимо сви!

Ваш директор,

Интернационални дан - Ускрс у свету

Датум: 15. April 2020 21:53 Категорија: Новости

Драга децо,
наставница Сара припремила је у оквиру интернационалног дана презентацију о обичајима широм света током Ускрса.

Кликните на слику

Ђаци прваци - УПИС

Датум: 08. April 2020 19:35 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС ЂАКА ПРВАКА

Поштовани родитељи наших будућих ђака првака, упис у први разред ОШ ће тећи на следећи начин током ванредног стања :

- 1. априла текуће године, на порталу еУправа (www.euprava.gov.rs ) отворена је услуга ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ЗА УПИС У ОСНОВНУ ШКОЛУ, којом се евидентира ваша заинтересованост за упис детета у нашу школу.

- Пошто преко ове услуге искажете интересовање, након дефинисања уписа од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, заинтересованим родитељима ће бити послато електронском поштом обавештење о датуму уписа у школу.

-  Пошто се дефинише датум уписа, на истом порталу еУправа биће омогућена и услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање, која ће вам омогућити да обавите све потребне радње, и упис и тестирање, једним
доласком у школу.

Поштовани родитељи, наша школа је унела у Е - Упис све ученике са друге територије који су се нама пријавили до 1. априла.
Сви које је школа пријавила не пријављују се на портал Е - управе.

(Ако то покушате, добићете информацију да то није могуће јер територијално не припадате школи али не брините, пријавили смо вас)

Портал сада прихвата само исказивање заинтересованости за школу родитеља са општине Врачар, јер сте ви већ децу пријавили до 1. априла.

Све информације о заказивању тестирања добићете благовремено. Пратите наш сајт.

Информације у вези уписа ученика у 1. разред можете добити радним данима од 10:00 до 12:00 на телефоне:

064898 08 43 - секретар школе

064898 08 42 - директор школе

e-mail  : [email protected]

директор школе

Прво пробно тестирање за ученике 8. разреда

Датум: 08. April 2020 19:31 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ:  ONLINE ТЕСТИРАЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 8 РАЗРЕДА - ПРВИ ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

За више информација кликни на црвени наслов или на "више" у доњем левом углу

Колаж од различитих текстура

Датум: 08. April 2020 19:26 Категорија: Новости

Аска Пристов 6/1
тема: Колаж од различитих текстура

Друштво математичара Србије

Датум: 07. April 2020 20:37 Категорија: Новости

Ђаци прваци - Обавештење

Датум: 02. April 2020 19:47 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

за будуће ђаке прваке који територијално не припадају нашој школи, а који су предали молбу школи и добили потврдни одговор.

Сви које је школа пријавила не пријављују се на портал Е - управе.
Ако то покушате, добићете информацију да то није могуће јер територијално не припадате школи.

Све информације о заказивању тестирања добићете благовремено. Пратите наш сајт.

Информације у вези уписа ученика у 1. разред можете добити радним данима од 10:00 до 12:00 на телефоне:

064898 08 43 - секретар школе

064898 08 42 - директор школе

e-mail  : [email protected]

директор школе
Биљана Лазаревски

Упис у специјализована одељења средње школе

Датум: 31. Mart 2020 16:50 Категорија: Новости

Поштовани осмаци,

обавештење Министарства просвете у вези начина пријављивања за упис специјализована одељења средње школе можете пронаћи кликом ОВДЕ.

Упис у 1 разред

Датум: 30. Mart 2020 18:45 Категорија: Новости

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

- 1. априла текуће године, на порталу еУправа (www.euprava.gov.rs ) биће отворена услуга ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ЗА УПИС У ОСНОВНУ ШКОЛУ, којом се евидентира ваша заинтересованост за упис детета у нашу школу.

доласком у школу.

Срећан упис у 1.разред, драги ђаци прваци и родитељи,

директор школе Биљана Лазаревски

Часови Веронауке на даљину

Датум: 30. Mart 2020 17:35 Категорија: Новости

Помаже Бог!

У понедељак, 30.3.2020. године на Тв Храму почиње емитовање часова веронауке за основну школу “на даљину”.

Понедељком (1. и 2. разред),
Уторком         (3. и 4. разред),
Средом          (5. и 6. разред),
Четвртком      (7. и 8. разред)

Време емитовања је 18ч, реприза сутрадан у 10ч.

Такође, од данас је активан и сајт вveroucitelj.rsероучитељ.рс (намењен деци, родитељима и вероучитељима) на ком ће све обрађене наставне јединице бити објављене са пратећим задацима и видео записима!

Обавештавамо све вероучитеље да своје школе (директоре и одељењске старешине) обавесте о настави на даљину (тв Храм, Jutjub, сајт)

У недељи пред Васкрс настава ће бити емитована и на РТС3!

Срдачан поздрав!