Вест

Готова школска година!

Датум: 15. Jun 2019 19:30 Категорија: Новости

Концерт, игра и песма у школском дворишту.

за више фотографија кликни на Прочитај

Огњен Дмитровић - 2 место

Датум: 10. Jun 2019 22:27 Категорија: Новости

Наш ученик 4 разреда, Огњен Дмитровић, освојио је 2 награду  на финалном такмичењу из математике " Кенгур без граница" за 2019 годину

Радост Европе

Датум: 05. Jun 2019 02:17 Категорија: Новости

Поштовани ученици и родитељи,

у оквиру јубиларног педесетог Међународног сусрета деце Европе - Радост Европе, нашој школи је указана част да узме учешће у овој дивној манифестацији и угости дечји хор "Хорољупци" из Бугојна из Босне и Херцеговине.

Радост Европе ће се одржати  од 1. до 5. октобра 2019. године.

Потребно је да нам се што пре а најкасније до краја школске године јави 15 породица које желе да угосте по једног члана хора из БиХ.
Деца гости које треба сместити у породице су претходне године учествовали на овој манифестацији а узраста су 12-13-14 година и то 13 девојчица и 2 дечака.
Наша деца домаћини би пратила њихове госте током манифестације и учествовала у активностима манифестације.

Суштина сусрета је дружење, успостављање трајних пријатељских односа и упознавање других култура.

за више информација кликните на Прочитај

Завршни испит 2018/19 и упис у средње школе 2019/20. године, презентација за родитеље

Датум: 28. Maj 2019 00:05 Категорија: Новости

П
оштовани родитељи ученика осмих разреда,
пред вама су основне информације везане за полагање Завршног испита 2018/19 и уписа у средње школе 2019/20 године.

Више детаља можете пронаћи на страници "Завршни испит"

Велики успех на такмичењу из Географије

Датум: 26. Maj 2019 00:11 Категорија: Новости

Љубомир Гавриловић, ученик 8/1, освојио је максималних 100 бодова и прво место на Републичком такмичењу из Географије.
Љубомирова Наставница географије је Валерија Булатовић.

ВИДЕО >>>

Поносни смо на Љубомира и његове успехе!

Велики успех нашег младог математичара

Датум: 17. Maj 2019 21:10 Категорија: Новости

Огњен Дмитровићученик 4/1, освојио је максимални број поена на републичком такмичењу из математике "Мислиша" и добитник је специјалне награде - учешће на Архимедесовом летњем кампу за математичаре у јулу.

Поносни смо на Огњена и његов успех!

Панел младих саветника заштитника грађана

Датум: 08. Maj 2019 22:51 Категорија: Новости

Поштована децо,
у прилогу можете погледати јавни позив за попуњавање чланства у Панелу младих саветника Заштитника грађана као и преузети више информација на ту тему.

Информација за родитеље и ученике осмог разреда

Датум: 07. Maj 2019 08:27 Категорија: Новости

Поштовани родитељи осмака и ученици осмог разреда,

На иницијативу Владе Републике Србије, Министарство просвете је за предстојећи упис у средње школе оформило Специјална  ИТ одељења у неколико гимназија.

Више информација можете добити у презентацији Министарства кликом ОВДЕ.

Ускршњи распуст

Датум: 25. April 2019 23:06 Категорија: Новости

Поштована децо, родитељи и наставници,

сутра почиње Ускршњи распуст.

Желимо вам да се добро одморите, разонодите и обавезно прочитате неку лепу књигу.

6. мај је датум када ћемо се поново срести у школским клупама и препричати догодовштине са ускршњих и првомајских празника.

Срећни празници!

Уживајте у фотографијама са Ускршњег Базара

више фотографија можете погледати кликом на Прочитај

Уџбеници за будуће прваке

Датум: 09. April 2019 10:39 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи будућих првака ,
Ако желите да уџбенике купите преко школе, на пет месечних рата, можете сагласност са списком уџбеника преузети у школској библиотеци сваког радног дана до 14:00 часова.