Датум: 03. April 2017 09:29 Категорија: Новости

У СУСРЕТ УСКРСУ

Датум: 03. April 2017 09:19 Категорија: Новости

У СУСРЕТ УСКРСУ - Радионица са родитељима

Ученици II/3 са својим родитељима су у продуженом боравку (учитељица Марија Кошељ - Мишић) имали радионицу под називом У сусрет Ускрсу. Бојили су јаја и правили корпице. Ово је трећа по реду реализована радионица ове школске године у сарадњи са нашим родитељима у продуженом боравку одељења II/3.

Датум: 27. Mart 2017 09:29 Категорија: Новости

Ликовни конкурс поводом Дана школе

Датум: 24. Mart 2017 09:36 Категорија: Новости

Тема ,,Мој наставник,,

Старији узраст: Кристина Брнадић V2 Прва награда, Софија Томановић V2 Друга награда,
 Ивана Дашић V1 Трећа награда
 Млађи узраст: Теодор Ковачевић II2 Прва награда, Љубица Стевановић III2 Друга награда,
 Уна Сибиновић  II1 Трећа награда

Општински конкурс дечије карикатуре ,, Мали Пјер,,

Датум: 20. Mart 2017 09:33 Категорија: Новости

Категорија млађи узраст-Јакша Ђукановић 2/2 ДРУГА НАГРАДА
Категорија старији узраст-Ума Хусовић 8/1 ТРЕЋА НАГРАДА

слике видети у галерији

Сарадња школе и родитеља (17. 3. 2017. године)

Датум: 20. Mart 2017 09:19 Категорија: Новости

У одељењу II/3 час математике одржала је Ксенија Дракић у улози родитеља - предавача. Час је био одлично испланиран и реализован. Циљеви часа су јасно предочени ученицима и остварени током часа кроз мале кораке. Начин излагања је био јасан, прилагођен узрасту и прецизан. Ученици су били веома активни и показали су да им је идеја о овом виду сарадње веома занимљива и да је треба примењивати у будућем раду.

Међународни фестивал дечије рекреације

Датум: 17. Mart 2017 09:53 Категорија: Новости

Освојено  II  Место у конкуренцији 18 екипа на 19. Међународном фестивалу дечије рекреације
 који је одржан је од 25.фебруара до 03.марта у организацији асоцијације  ,,Спорт за све,, на Копаонику, у Брзећу.  Група ученика осмог разреда наше школе провела је дивну недељу у спортским активностима и дружењу са  вршњацима из Словеније, Хрватске и Црне Горе.

8. март

Датум: 13. Mart 2017 09:30 Категорија: Новости

Данас су ученици IV/2 припремили рецитал за маме поводом 8. марта,  Дана жена.

Маме су позване на приредбу и предати су им поклони које су ученици направили на ликовној секцији.

Након рецитала , дружили смо се уз чај и слаткише.

Датум: 10. Mart 2017 12:54 Категорија: Новости

Министарство просвете додељује бесплатне уџбенике за школску 2017/2018. годину следећим категоријама ученика:

- Носиоцима социјалне помоћи
                                    - Сваком трећем и четвртом детету у породици
                                    - Ученицима који се школују по ИОП - у

Корисници социјалне помоћи треба да донесу потврду из Центра за социјални рад и предају разредном старешини.

Родитељи држе час

Датум: 08. Mart 2017 10:07 Категорија: Новости

У петак 03.03.2017. у одељењу II-2, час Музичке културе, одржала је мама наше ученице Ана Николић. Обрадила је наставну јединицу ,,Добар вече, суседице''. Ово су фотографије са тог часа. Мама је веома професионално и крајње занимљиво одржала час, на велико задовољство ученика и учитељице.