Education template  

Распоред осталих активности

Распоред часова слободних активности, допунске наставе, додатне наставе, секције, припремне наставе и чос
школске 2022/2023.године


Р.б. часа Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
(0) Претчас
Медијска писменост
(5. и 6. разред)  Марина Глинос
- - - 
Музиком кроз живот
(5. и 6. разред)
 Млађан Василевски
Вежбањем до здравља
(5-1, 5-4, 6-3, 6-4)
 Невена Његован
Сачувајмо нашу планету
(6-3 и 6-4) –  Маријана Јовановић
Предузетништво
(8. разред)
 Симонида Драгаш
Филозофија са децом
(8-1)
Милан Чоловић
 
7.   Уметност
(7. и 8. разред)
Нирвана Ћућуз
Предузетништво
(7. разред)
Драгана Деспотовић
- - - 
Филозофија са децом
(7. разред)
 Ана Николић и Марија Радовановић Дачић
Моја животна средина
(7. и 8. разред)
Валерија Булатовић
- - - 

Сачувајмо нашу планету
(5. разред и 6-1)   Весна Милошевиć
Вежбањем до здравља
(5-2, 5-3, 6-1, 6-2)
  Иван Нецин
8.


 
       

Распоред часова допунске наставе, додатне наставе, припремне наставе и чос
школске 2022/2023.године

Име и презиме наставника Наставни предмет Одржава часове Недељни фонд Разред и
Одељење
Време одржавања
Луција Лалицки физика допунска настав 1   Петак претчас
додатна настава      
припремна настава      
ЧОС 1 8/3 Уторак и четвртак претчас,
среда 7.час
Мирјана Хрваћанин Грастић хемија  
допунска настава
1 7 и 8 Среда 7. час
додатна настава 1 7 и 8 Уторак 7. час
припремна настава      
Валерија Булатовић географија допунска настава /    
додатна настава 1 5/1,5/2,5/3,5/4,6/1,6/2,6/3,6/4
7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
уторак, 7. час
 
припремна настава 2. пол.
(1. час недељно)
8/1, 8/2, 8/3    петак, 7. час
ЧОС /    

Милан Чоловић
историја

 
додатна настава 1 7/3 Петак 7. час
допунска настава 1
 
5. и 6. разреди Понедељак 7. час
припремна настава
 
1 8/1, 8/2, 8/3 Четвртак предчас
ЧОС 1 8/1 Петак предчас
Млађан Василевски  
Музичка култура
ЧОС 1 5/1 Уторак 7.час
Нирвана Ћућуз ликовна култура

 
ЧОС 1 7/2 Среда претчас
Ана Николић српски језик додатна настава 1 5/3, 5/4
6/2, 6/3
 
Среда: 8: 00
Понедељак: 8: 10
 
допунска настава
 
1 5/3, 5/4
6/2, 6/3
 
Петак: 8: 10
припремна настава      
ЧОС 1 5/3 Четвртак: 8: 10
Марија Радовановић Дачић српски језик допунска настава 1 6/1, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3 уторак 8:15
додатна настава
 
1 8/1, 8/2, 8/3 петак 8:15
ЧОС 1 6/1, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3 четвртак 8:15
Марина Глинос српски језик


 
допунска настава 1 5-1, 5-2, 6-4. 7-1. 7-2 Среда, 08.10, кабинет српског
додатна настава
 
1 5-1, 5-2, 6-4. 7-1. 7-2 Петак, 08.10, кабинет српског
припремна настава
 
-    
ЧОС -    
Мракић Ивана енглески језик додатна настава


 
1 VIII1, VIII3 Среда, 8.10
допунска настава
 
1 V1,V2,V3,V4,VI1,VI4,
VII1,VII2,VIII1, VIII3
Четвртак, 8.10
ЧОС
 
1 VIII1, VIII3 Среда, 8.10
 
Анка Вучинић математика  
допунска настава
1 6/2  6/3 7/3 четвртак 7. час
додатна настава
 
1
1
6/2 6/3 7/3
8/1
петак претчас
петак  6. час
припремна настава
 
  8/1 друго полугодиште
ЧОС 1 6/3 среда 7. час
Симонида Драгаш математика допунска
 
1 V-2, VII-1, VII-2, VIII-2, VIII-3 V-2, VII-1, VII-2
четвртак, претчас
VIII-2, VIII-3
петак, претчас
додатна
 
1 V-2, VII-1, VII-2, VIII-2, VIII-3 уторак, претчас
припремна настава
 
  VIII-2, VIII-3 припремна настава ће почети у другом полугодишту
ЧОС 1 V-2 четвртак, 5. час
Драгана Деспотовић Математика допунска настава 1 V1, V3, V4
 
VI1, VI4
уторак
 14:15-15:00
 
понедељак
08:10-08:55
додатна настава
 
1 V1, V3, V4
 
VI1, VI4
четвртак
14:15-15:00
 
уторак
08:10-08:55
припремна настава
 
/ / /
ЧОС  
1
V4 четвртак
08:10-08:55
Невена Његован физичко васпитање ЧОС
 
 
 
 
 
 
 
1 6/4 четвртак 7.час
Никола Вранешевић Техника и технологија Додатна настава 1 5/1,2,3; 6/1,2,3,4; 7/1,2,3; 8/1,2,3 Понедељак претчас
Маријана Јовановић

биологија

 
додатна 1 6, 7. и 8. разред четвртак 7. час
допунска / / /
Припремна настава 1 8. разред у 2. полугодишту
ЧОС
 
 
 
 
 
 
1 7/1 петак претчас
Весна Милошевић биологија  
додатна настава
1 5-1,2,3,4 Уторком, од 8.15
 
допунска      
припремна настава      
Наташа Ковачевић енглески језик допунска настава 1 II/1,2,3,4
IV/1,2,3,4,5
VI/2,3
среда 6. час
среда 6. час
сваки други четвртак претчас
додатна настава 1 VI/2,3 сваки други четвртак пртчас
ЧОС 1 VI/2 понедељак 6. час
Александра Јакшић немачки језик допунска настава 1 6/1, 6/2, 6/3, 6/4 Четвртак претчас
7/1,7/2,7/3 Среда претчас
8/1, 8/2, 8/3 петак претчас
додатна настава
 
1 8/1,8/2,8/3 Петак pretčas
Урош Васиљевић немачки језик допунска настава      
додатна настава
 
  5/2, 5/3, 5/4,6/2, 6/3 Четвртак претчас
Сара Покрајац енглески језик допунска настава
 
1
 
I1,2,3,4
III1,2,3,4
VII3
VIII2
Среда претчас
додатна настава
 
1
 
VIII2 Уторак 6.час
ЧОС 1 VIII2 Уторак претчас
 


 



 

 


Пројекат Наша Школа (nasaskola.rs) © Академија Филиповић
Нека права задржана. Администратори школа су одговорни за објављени садржај