Родитељ предавач

разред и одељење: III/4
наставни предмет: Природа и друштво
наставна јединица: Природа

Дана 10.5. 2024. године у школи је за ученике одељења III/4 одржана радионица „Учимо од природе“.  Радионица је урађена у оквиру пројекта који реализују Друштво за заштиту птица Србије и СББ фондација.

Радионицу је одржала наставница  биологије Слободанка Савић. Тема радионице је природа која нас окружује. Кроз интерактивна предавања ученици су се прво упознали са начинима на које могу упознати природу у свом окружењу. Први део предавања био је везан за природу коју видимо. Кроз игру „Летећи семафор“ ученици су научили разлику између активног и пасивног летења. Други део радионице био је везан за природу коју чујемо. Ученици су научили зашто су важни звуци у природи. Трећи део радионице одржан је у школском дворишту где су ученици истраживали природу из свог окружења.

Ученици су били веома заинтересовани за рад и активно су учествовали у свим деловима радионице.

У 3 разреду родитељ предавач оржао је предавање на тему "Шта је пејзажна архитектура".

- Презентација
 - Видео