Education template  

Начин рада - Учење на даљину

Датум: 17. Mart 2020 20:56 Категорија: Новости

Postovani roditelji,
u skladu sa merama vanrednog stanja i instrukcijama za nastavu na daljinu, oformili smo proceduru za komunikaciju nastavnika i ucenika. Ova procedura ce u narednim danima biti konstantno usavrsavana kako bismo pojednostavili komunikaciju i podigli kvalitet nastave.
Da bi sve ovo funkcionisalo molim vas da uzmete aktivno ucesce u nastavi sa vasom decom i ucinite sve ove napore smislenim.
 
Na skolskom sajtu na adresi http://oskraljpetardrugi.nasaskola.rs/ oformljena je posebna kategorija pod nazivom Nastava na daljinu u okviru koje cete imati mogucnost da izaberete razred za koji su Vam potrebne infomracije.
Na otvorenoj stranici cete prvo naici na raspored casova koji je isti za sva odeljenja u okviru razreda.
 
Sledeca informacija je kontakt (e-mail) uciteljica ili nastavnika putem kojeg ce deca imati mogucnost da  postave pitanje ucitejici/nastavnicima ali i da posalju resene kontrolne vezbe. Ova komunikacija ce u narednom periodu biti dodatno unapredjena radi bolje direktne interakcije.
Sledeca informacija je gradivo-lekcije za nastavu po predmetima za svaki dan.
 
Osim ovoga neophodno je svakodnevno pratiti nastavu koja se emituje putem RTS 3 kanala, platforme moja planeta ili nove platforme moja skola https://www.mojaskola.gov.rs/
 
Molimo Vas za malo strpljenja i razumevanja jer ce informacije u punom obimu biti dostupne u naredih dan-dva.
Za sva tekuca pitanja u vezi nastave molimo vas da kontaktirate uciteljice i razredne staresine a za sva tehnicka pitanja mozete se obratiti putem Saveta roditelja ili direktorki skole.
Hvala vam na saradnji.

Пројекат Наша Школа (nasaskola.rs) © Академија Филиповић
Нека права задржана. Администратори школа су одговорни за објављени садржај