Упис у 1 разред

Датум: 30. Mart 2020 18:45 Категорија: Новости

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Поштовани родитељи наших будућих ђака првака, упис у први разред ОШ ће тећи на следећи начин током ванредног стања :

- 1. априла текуће године, на порталу еУправа (www.euprava.gov.rs ) биће отворена услуга ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ЗА УПИС У ОСНОВНУ ШКОЛУ, којом се евидентира ваша заинтересованост за упис детета у нашу школу.

- Пошто преко ове услуге искажете интересовање, након дефинисања уписа од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, заинтересованим родитељима ће бити послато електронском поштом обавештење о датуму уписа у школу.

-  Пошто се дефинише датум уписа, на истом порталу еУправа биће омогућена и услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање, која ће вам омогућити да обавите све потребне радње, и упис и тестирање, једним
доласком у школу.

Срећан упис у 1.разред, драги ђаци прваци и родитељи,