Важно обавештење за родитеље ученика V разреда

Датум: 21. Avgust 2020 13:35 Категорија: Новости

Састанци ће се одржати у школском дворишту. У исто време биће организовани родитељски само за ученике 1. и 5. разреда, за прваке код летње учионице, а за вас на зеленој површини  у близини.

за више информација кликните на Прочитај

Поштовани родитељи , разредне старешине 5. разреда позивају вас на родитељски састанак 31.08.2020. Састанци ће се одржати у школском дворишту . У исто време биће организовани родитељски само за ученике 1. и 5. разреда  , за прваке код летње учионице, а за вас на зеленој површини  у близини .

Због епидемиолошке ситуације на састанак се долази у следећим терминима :

16: 30 -5/1 - старешина Маријана Јовановић
17: 00 -5/2 – старешина Нирвана Ћућуз
17:30 - 5/3 – старешина Марија Радовановић Дачић

Састанци не могу трајати дуже од 30 минута . На састанак долази само један родитељ . Добићете кључне информације од разредног старешине , а исте ћемо вам дати и у писаној форми . Све друге контакте са наставницима моћи ћете да одржавате само путем мејла и платформе на даљину јер ће родитељима бити онемогућен улазак у школу , како и осталим трећим лицима . Безбедност и здравље деце нам је на првом месту, те молимо да разумете , јер смо на истом задатку .

Разредне старешине и директор школе