Пријављивање за упис првака који територијално не припадају нашој школи

Датум: 23. Decembar 2020 19:27 Категорија: Новости

ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА РОДИТЕЉА ЗА УПИС УЧЕНИКА УПРВИ РАЗРЕДШКОЛСКЕ 2021/22. ГОДИНЕ КОЈИ ТЕРИТОРИЈАЛНО НЕ ПРИПАДАЈУ НАШОЈ ШКОЛИ

Упис ученика у први разред школске 2021/22. године вршиће се електронским путем.
На порталу еУправа биће доступна  услуга Исказивање интересовања за упис детета у основу школу (о датуму приступа порталу бићете благовремено обавештени преко сајта школе).

Основна школа је дужна да у први разред упише дете које има пребивалиште на територији коју покрива школа.
Школа може, према својим могућностима, да упише у први разред и дете са подручја друге школе, на основу писменог захева родитеља.

Родитељи деце, која не живе на подручју школе, треба да поднесу писмени захтев (молбу) за упис у први разред најкасније до 1. фебруара 2021. године. Школа ће до 1. марта 2021. обавестити родитеље о могућности уписа детета у нашу школу.
У захтеву треба да буде наведено име и презиме детета, ЈМБГ детета, адреса пребивалишта,  име и презиме родитеља, ЈМБГ једног од родитеља, телефон и меил адреса родитеља као и разлог уписа детета у нашу школу.
Непотпуне молбе се неће узети у разматрање.

Заинтересовани родитељи захтев (молбу)  могу послати на меиладресу:[email protected]

У први разред основне школе за школску 2021/22. годину уписују се:
*редован упис
-деца рођена од 1. марта 2014.-28.фебруара 2015. године