Пробни завршни испит - Обавештење

Датум: 06. April 2021 11:52 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ
                                         ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ 2021.

-   Пробни завршни испит одржаће се 9.04.2021. и 10.04.2021.

• Потребно је да сви ученици 8. разреда доставе разредним старешинама ђачке књижице са новом фотографијом до среде 7.04.2021.

• Пробни завршни испит из математике биће одржан у петак 9.04.2021. у 13 :00
  • Пробни завршни испит из српског ( матерњег ) језика биће одржан у суботу 10.04.2021 у 9:00, а у 11:30 комбиновани тест

ПЕТАК – пробни завршни испит из математике

• Ученици 8. разреда долазе у школу у петак 9.04. 2021. у  12 : 30 и одмах се смештају у учионице , на своје место . Нема задржавања у ходницима . Старешине ће вам доставити спискове ученика у учионицама ( број учионице и број места за седење )
  • За израду теста из математике понети : графитну и хемијску оловку , лењир, шестар , гумицу ...

СУБОТА – пробни завршни испит из српског и комбиновани тест

• Пробни завршни испит из српског ( матерњег језика ) почиње у 9:00 .
  •  Ученици у школу долазе у 8:30 . Одмах улазе у своје учионице и смештају се на своја места.
  • Израда комбинованог теста почиње истог дана у 11:30.

-      Израда сваког теста траје 120 минута .

Резултати пробног завршног испита неће се оцењивати , нити ће бити објављени на сајту школе . Пробни тестови служе за проверу знања, самопроцену  и као смернице
предметним наставницима и ученицима на којим областима је потребан додатни рад и подршка у учењу.

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ

У Београду ,
6.04.2021.                                                                   Школска  комисија :
                                                                                   директор школе
                                                                                   секретар школе