Таблети и уџбеници за школску 2021/2022 годину

Датум: 01. Jul 2021 07:52 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи , јуче смо обавештени да ће Град Београд обезбедити бесплатни основни комплет уџбеника за ученике 1. и 2. разреда основних школа.
Тај комплат ће чинити: математика , српски језик , свет око нас и први страни језик. Ученици ће добити штампано издање ових књига , и то издавача које је школа изабрала.

Град Београд обезбедио је таблете Lenovo M8 са кодовима за дигиталне уџбенике и бесплатним интернетом за ученике 3. 4.5.6. разреда . На њима ће бити омогућено само праћење едукативних садржаја са ограничењем до 22 :00 , након чега ће бити искључени. Таблет је тежак 305 грама , имаће гаранцију и родитељи неће плаћати поправке .

Град ће одржати састанке са издавачима уџбеника , након чега ћемо имати информацију како ће се рефундирати средства за уплаћене штампане уџбенике за ученике 1. и 2. разреда .

Испорука уџбеника и таблета планира се од 15.08.2021. Школе ће делити таблете родитељима уз реверс.

30.06.2021.                                                                  директор школе :
                                                                                   Биљана Лазаревски