Рефундирање средстава за уџбенике

Датум: 17. Avgust 2021 20:44 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА 1. и 2. РАЗРЕД

Поштовани родитељи ђака првог и другог разреда ,
Пажљиво прочитајте упутства која постављамо , а тичу се повраћаја средстава за купљене уџбенике.

Град рефундира средства за основни комплет уџбеника на начин који је описан у допису, а потврду која се тражи за пријављивање можете добити у школи сваког радног дана до 14: 00.

Родитељи који су уџбенике купили преко школе треба да их исплате у целости како би дистрибутер испоручио исте, а повраћај новца вршиће се на горе поменути начин и по упутствима које вам постављамо. Наравно, рефундира се новац за основни комплет, док се остали уџбеници из комплета не рефундирају .

Уџбенике купљене преко школе можете преузимати од 24.08.2021. ако сте исплатили цео износ. Преузимаћете их у школској библиотеци од 9:00 до 11:00 часова. Молимо да у школу улазите са маском.

Таблети за ученике нису у школи, те ће се подела истих вршити од 1.09.2021.

директор школе,
      Биљана Лазаревски