Дан школе

Датум: 15. Mart 2023 14:25 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ
                                                                        Дан школе

Драги ученици , поштовани родитељи , у уторак 21.03.2023. прослављамо Дан школе .
  Уторак је ненаставни дан , неће бити часова и продуженог боравка . Часови ће бити надокнађени , а о начину ћете благовремено бити обавештени .

Приредба ће бити  организована  у свечаној сали школе у 12.00 .

Позивамо родитеље ученика  који   учествују у приредби да присуствују прослави , као и представнике Савета родитеља и заинтересоване ученике .

15.03.2023.
                                                                                                                              Колектив и директор школе