ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 21. Avgust 2017 11:03 Категорија: Новости

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ЂАКА ПРВАКА ПОВОДОМ ПОЛАСКА У ШКОЛУ, ПЕТАК 1. СЕПТЕМБАР 2017. У 14 ЧАСОВА У СВЕЧАНОЈ САЛИ ШКОЛЕ!

ЗА УЧЕНИКЕ И РОДТЕЉЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

Датум: 26. Maj 2017 12:44 Категорија: Новости

ПРЕУЗЕТИ ДОКУМЕНТ

ЧАЈАНКА II/1

Датум: 26. Maj 2017 10:02 Категорија: Новости

На часовима чувари природе учили смо о лековитим биљкама.
Пробали смо чај од нане, камилице, шипка и липе.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РЕЦИТОВАЊУ

Датум: 24. Maj 2017 09:38 Категорија: Новости

Ученица наше школе Андреа Глигорић VI/1 освојила је ПРВО место на Општинском такмичењу у рецитовању одржаном у ООШ ,,Владислав Рибникар" 3. априла 2017. год.
ЧЕСТИТАМО!

ПРВО МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ КРАЉЕВСТВО ПОЕЗИЈЕ

Датум: 20. Maj 2017 20:27 Категорија: Новости

Нађа Даниловић ученица V1, представљала је ОШ "Краљ Петар II Карађорђевић" на манифестацији Краљевство поезије и освојила прво место.
Честитамо ученици и професорки Марини.

СЕМИНАР 2017.

Датум: 19. Maj 2017 10:06 Категорија: Новости

13. i 14. maja 2017. održan je seminar za sve nastavnike škole " Samovrednovanje u funkciji razvoja škole". Kataloški broj 448
Nastavnici, stručni saradnik i direktor škole su stekli nova znanja o procesu praćenja i procene kvaliteta rada škole i tako se pripremili  za izradu kvalitetnijeg Razvojnog plana škole za narednih pet godina.

Дани ћирилице 2017

Датум: 17. Maj 2017 11:14 Категорија: Новости

Александра Ћурић 7/1 освојила је другу награду на смотри Дани ћирилице у Баваништу у категорији иницијал. Конкуренција је била велика, пристигло је преко 3000 радова из 340 школа.
ЧЕСТИТАМО!!!
видети слику

РОДИТЕЉ ПРЕДАВАЧ

Датум: 05. Maj 2017 11:29 Категорија: Новости

У одељењу четвртог два одржан је час математике који је водила Валентина МитровиЋ. Приказани су разломци на бројевеној прави. Ученици су пажљиво пратили час, јер им је први пут час држао неко ко није њихова учитељица. Час је био занимљив и стручан јер је мама предавач професорка математике. Хвала на лепом дружењу.

ТУРНИР У ФУДБАЛУ

Датум: 25. April 2017 13:24 Категорија: Новости

Основна школа" Краљ Петар II Карађорђевић" је освојила прво место на турниру првака у фудбалу који се одржавао у ОШ " Душан Дугалић".

ВАСКРШЊЕ ЧАРОЛИЈЕ

Датум: 19. April 2017 10:08 Категорија: Новости

12.04.2017.
Данас је група ученика петог и шестог разреда осликавала ускршња јаја на Цветном тргу. Акцију организовало удружење Пријатељи деце Врачара, учествовале су све врачарске основне школе. Стваралашто и маштовитост деце је оцењено високом оценом, а радови наше школе освојили су друго место по мишљењу стручног жирија.