Медаља за Мину

Датум: 08. Februar 2013 11:12 Категорија: Новости

На пионирском Светском првенству у текводоу у Штутгарту 2.фебруара 2013. године, Мина Петковић II-1 (зелени појас) освојила је сребрну медаљу и диплому за друго место у својој категорији у фомама.
Браво Мина!

Наше девојчице су прве на општини!

Датум: 06. Februar 2013 22:40 Категорија: Новости

У нашој школи је одржано такмичење у фудбалу. Девојчице V и VI разреда су совојиле 3. место. Девојчице VII и VIII разреда су прве на општини и такмичиће се на градском такмичењу у марту.

БРАВО!

Прослава Школске славе

Датум: 26. Januar 2013 16:22 Категорија: Новости

Школска слава Свети Сава обележена је свечаним сечењем славског колача на јутрењу у Цркви Свете Тројице. У обележавању дана Светог Саве  ученици, наставници и родитељи су присуствовали литургији, а ученици отпевали химну Светом Сави.

Осварили смо сјајне резултате на Светосавком турниру општине

Датум: 23. Januar 2013 21:33 Категорија: Новости

Наша екипа је освојила запажене резултате на Светосавском турниру општине у бадминтону.

Посмртни остаци краља Петра II у Београду

Датум: 23. Januar 2013 12:49 Категорија: Новости

Посмртни остаци краља Петра II Карађорђевића, последњег југословенског монарха из српске лозе Карађорђевић пренети су јуче из САД у Београд. Дочеку у Белом двору су присуствовали и ученици наше школе.
Наша школа је једина школа у Београду која са поносом  носи име краља Петра II Карађорђевића.

Божићна медаља за Луку у шаху

Датум: 22. Januar 2013 11:17 Категорија: Новости

Лука Стешевић (3-3) је првак "ОМЛАДИНСКОГ БОЖИЋНОГ ТУРНИРА" у шаху.
Четитамо Лука још једном!

Још једна медаља за Луку

Датум: 22. Januar 2013 11:13 Категорија: Новости

Лука Стешевић ученик 3-3 одељења наше школе, опет нам је осветлао образ освојивши златну медаљу на општинском такмичењу у шаху.
Честитамо Лука!!!!