Почетак реконструкције - 25.01.2019.

Датум: 22. Januar 2019 15:34 Категорија: Новости

Поштовани ученици, родитељи и наставници.

Радови на реконструкцији и санацији дела школе почињу 25.01.2019.

Пошто је реч о унутрашњим радовима, ученици ће остати у школи. Биће постављене заштитне ограде, обезбедиће се објекат.

Ученици ће до даљњег, улазити на главни улаз, а деца из вртића и прваци на улаз испод главног.

Моле се ученици и родитељи да поштују правила и упутства, не прилазе заштитним оградама, стрпљиво улазе у школу и слушају упутства дежурних наставника.

Неопходно је да се сви придржавамо правила како би се обезбедило несметано функционисање школе и безбедност ученика и запослених.

Радови ће трајати четири месеца, а након тога ћемо имати боље услове за рад, учење и игру.

Директор школе
Биљана Лазаревски

Успех хора

Датум: 21. Januar 2019 15:54 Категорија: Новости

На Општинском такмичењу "Распевана одељенска заједница", наши трећаци су освојили друго место!

Погледајте наступе: Нек свуда љубав сја  и  Хајде Јано

Драги ученици и родитељи

Датум: 26. Decembar 2018 23:01 Категорија: Новости

Градски секретаријат за саобраћај решио је проблем и ставио у функцију семафор на углу Владимира Карића и Јужног булевара. Секретаријат је реаговао на иницијативу родитеља и школе. Препоручује се  ученицима да избегавају градилиште и прелазе улицу на безбедном месту.

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР

Датум: 21. Decembar 2018 12:16 Категорија: Новости

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР ОДРЖАЋЕ СЕ У НАШОЈ ШКОЛИ 27.12.2018. У ТЕРМИНУ ОД 15-17h.

РАДИОНИЦА: КЉУЧЕВИ ПИСМА

Датум: 19. Novembar 2018 10:26 Категорија: Новости

Конак књегиње Љубице
Ученици шестог разреда су са наставницом ликовне културе упознали ентеријер и историјат конака. Затим су кроз презентацију и разговор упознали развој писма и решавали задатак, преводили на хијероглифе афоризаме Душка Радовића.

слике видети у галерији